top of page
b82b8a46-7727-463f-a6d3-c2893fc74cf7.JPG

Otomotiv

Otomotiv sektörüne 1991 yılında giriş yapan Çömeler Grubu, 30 yılı aşkın otomotiv sektörü tecrübesi ve Türkiye'nin alanında en iyi kuruluşlarıyla yaptığı iş ortaklıkları ile, faaliyet gösterdiği alanda %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile başarılarını sürdürmeye devam ediyor. 

Otomobil, Ticari Araç, Traktör, Tarım ekipmanları, Motosiklet pazarlarında grup şirketi Bartın Otomotiv ile faaliyet gösteren Çömeler Grubu, sektöründe bilinen ve lider konumda olan New Holland, Iveco, Mitsubishi Motors, Case, Kuba, Rks, Benelli markalarını bünyesinde barındırıyor.

new-holland-logo.png

Traktör ve Tarım Ekipmanları

Tarla, bahçecilik, bağcılık, hayvancılık gibi tüm kullanım alanlarına uygun traktör tipleri ve tarım ekipmanları ile New Holland sizin yanınızda. Güçlü çekiş gücü ve mükemmel performansı ile en iyi iş arkadaşınız olacak.

iveco-logo-1-1.png

Ticari Araçlar

Bir ticari araçtan çok daha fazlası. Tüm Iveco araçları, işinizi karlı ve sürdürülebilir kılmaya yardımcı olmak için tasarlandı.Iveco  ile teknoloji sürücünün hizmetinde: iş gününün çoğunu direksiyon sallayarak geçiriyorsanız, araç içindeki yaşam koşullarınızın ve sürüş deneyiminizin rakip tanımamasını istersiniz. 40 Yıllık geçmişi boyunca Iveco, sürekli iyileştirmeler yaparak hem yaşam hem de sürüş deneyiminizi sektördeki en üst seviyelere taşımıştır.

iveco_webbanner_promo2022_1920x1080_03-2022.jpg
7d51ba1524eb100b71758f27c9c6c2a8.jpg
958px-Mitsubishi_motors_new_logo.svg.png

Binek Araçlar

Zorlu koşulların üstesinden gelen bir pick-up, yolların tozunu attıran bir SUV ya da şehre mükemmel uyum sağlayan kendisi küçük ama yetenekleri büyük bir yol arkadaşı... Her biri diğerinden özel. Burada herkes için bir Mitsubishi var! Senin tercihin hangisi?

Desktop_PALETLI-EKSKAVATOR.jpg
544672.jpg

İş Makineleri

Sezgisel tasarımın teknolojiyle buluştuğu, müşteri ihtiyaç ve çözümlerine odaklanarak ve devamlı yenilenerek geliştirilen, güçlü, konforlu ve üretken Case İş Makinelerimizle size en iyi hizmeti sağlamak için buradayız.

Desktop_PALETLI-EKSKAVATOR_edited.jpg
bottom of page